Pikkukaupoissa ei innostuta aukiolon

Lähi kauppasi joutuu sulkemaan ovensa tämän takia.

http://www.kouvolansanomat.fi/Uutiset---Uutiset-maakunnasta/2008/11/24/Pikkukaupoissa ei innostuta aukiolon vapauttamisesta/200826207887/5

Lisääköse sitten palvelua, vai rajoittaa sitä, sekä kilpailua ?
187
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kuluttajan kannalta hyvä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vapauttamisesta kirjoitti:

Lähi kauppasi joutuu sulkemaan ovensa tämän takia.

http://www.kouvolansanomat.fi/Uutiset---Uutiset-maakunnasta/2008/11/24/Pikkukaupoissa ei innostuta aukiolon vapauttamisesta/200826207887/5

Lisääköse sitten palvelua, vai rajoittaa sitä, sekä kilpailua ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu