"Uskonsisar"

Miksi vääntelet minun nimimerkkiäni, rienaaja. Luulenkin että olet aika kevytkenkäinen ja varmaankin alkoholisti. Herra on sinut hylkänyt. Mene pois.
2192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tules mamman kyytiin! Voisin opettaa sinulle vähän sitä ja tätä. Pelottaako?

Äänestä
  • Nainen, vaikene, ja siirry autoilupalstalle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Uskonveli kirjoitti:

Miksi vääntelet minun nimimerkkiäni, rienaaja. Luulenkin että olet aika kevytkenkäinen ja varmaankin alkoholisti. Herra on sinut hylkänyt. Mene pois.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu