ihastuksensa, jonka kirje tuli myöhässä, mukaan sinne Espanjanreissulle. Mitäs veikkaatte millainen on? Mä veikkaan ennustajaeukon vaistollani että saattaapi olla isotissinen ja pitkähiuksinen.. Pankaa muutkin veikkausta tulemaan:) Ens perjantaina se nähdään, eikös se jakso silloin tule vai koska?
Jouni ottaa sen
Vicca-
175530
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
mtv:n sivuilta. Mitäs ennustamista se on.
En löytäny mitää tollasta, kerro heti missä siel jotain sellasta on!!!
Eilen vielä oli siellä netti-tv:n maajussi-osiossa.
No minäpä kerron.
Musta olkapäille ulottuva tukka, tiukka ilme, punainen pusero.Ikä 30.
Enempää ei havaintoja.
Mä ihan pokalla laitoin tuon ennustukseni. En todellakaan ole käynyt katsomassa sillä sivustolla että olisi pitkätukkainen. Mulla taitaa oikeasti olla ennustajaeukon kykyjä:))
Jounin heilaa Satua. Nyt näkyy Jounin videoissa kolmosen netissä.
ollut joku niistä tippuneista alkuperäisistä heiloista? Onko missään kuvaa tästä uusimmasta heilasta?
Tässä linkissä ainakin on joku Satu joka on yksi niistä alkuperäisistä.
http://nettitv.mtv3.fi/maksuttomat/index.shtml/maksuttomat/mtv3viihde/maajussijouni
Viikonlopun iltapulussa sanottiin kyllä toisin. Mun mielestä Jouni siinä totes, että tämä uus tyttö vierasti tätä julkisuutta eikä halunnukkaa mukaan.
Luin viikonloppuna lehdestä että sinkku on nykyään tämä Jouni.
kovaa ja korkeelta kuten kehui ohjelmassa ja tais mätkähtää maahan aikas pahasti jos niin korkeella oli.
niin kun hurrasi kuinka oli kolahtanut ja sydämessä tykyttänyt! Ilman pesää siis jäi.
Saisikohan hän valita uudelleen..??
olis saanut pesää mutta nainen ei olis ollut tyytyväinen kyytiinsä. Jos odotti Formulakyytiä ja saikin vain traktorikyytiä:DDD
Siis toi jolta on pää jääny pienenä ladon oven väliin on siis Jouni? Ihan ihme hiippari. Varmaan siistii kävelä kädet munissa pitkin peltoja ja kaivella nenää telkkarissa? Kas ku ei persettä! Nyt jos ei koko maaseutu häpeä ja herää niin on ihme. Järkyttäviä tumpeloita koko sakki!
Eikös se Susan Ruusunen saanut hyvät korvaukset julkisesta solvaamisesta. Jää sinunkin tietosi nettiin, saa nämä aliarvioimasi ihmiset käydä jälkeesi. On se mukava sitten nähdä kun taas yksi netti-terroristi ja hyvänsanoman lähettiläs saadaan kiinni. Saat maksaa valtiollekin samalla tukiaisia omasta suuresta pussistasi.
Mitäs menee urpot telkkariin näyttämään hölmöytensä.
http://www.mtv3.fi/ohjelmat/maajussillemorsian2008b/uutiset.shtml?755415
Oikea valinta. Pisteet kotiin Jounille. Jaakon lukuisien matkojen kokemus Kanarian saarilta ollut varmasti hyödyksi. Ehkä tuotantoryhmä on päässyt tallentaa lomaromanssin, joka saanut alkunsa puhtaalta pöydältä. Ken tietää.