Geenimanipuloidut soijanakit ovat inhottavia

verrattavia. Inhottavuuksien syöjistä tulee loppu.
255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Adventistien pitäisi käydä kaydä häkkikanaloissa jotta näkisivät mitä syövät.
Amerikkalaiset soijanakit ovat ellenistä ja hyväsyttyä ruokaa.

Äänestä
  • istuvat häkeissään mahtumatta edes liikkumaan. Ruoka tulee liukuhihnaa nokan eteen ja automaatti kerää munat. Ei ole elämä herkkua Ellun kanalla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ne ovat hiiriin kirjoitti:

verrattavia. Inhottavuuksien syöjistä tulee loppu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu