Oulu, tummahiuksinen kaunotar

Tapasimme pikkujouluissasi alkukuusta. Herätit minussa palon mitä muut eivät voi sammuttaa.
Tulen ensi viikolla muutamaksi päiväksi Ouluun.
Haluan tavata sinut edes hetken verran.
2731
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tullu panee sillon heti sillä mut siemennettiin jonkun muun toimesta silloin myöhemmin.

Jälkkäreitäkö nyt vonkaat?

t. Tummahiuksinen kaunotar

Äänestä

Edellä olevassa kirjoituksessa näette oppikirjaesimerkin naimisissa olevasta huorapukista, joka vonkaa yhden yön naintia helpolta saaliilta. Vaimo ansaitsisi kyllä paljon parempaa...toivottavasti älyää lähteä ajoissa ja nämä kaksi typerystä saavat vihdoin toisensa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


komeaksi sanoit kirjoitti:

Tapasimme pikkujouluissasi alkukuusta. Herätit minussa palon mitä muut eivät voi sammuttaa.
Tulen ensi viikolla muutamaksi päiväksi Ouluun.
Haluan tavata sinut edes hetken verran.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu