vai ari amoralin vai saivatko he vain toinen toisensa koska tää oli tähtiin kirjoitettu :) http://lammaszine.fi/uutiset.php?article=2585
well, ekan(?) kerran tuliset hiilet Lahdessa http://meteli.net/tapahtuma/121978
ps. kiitti linkist marsu
well, ekan(?) kerran tuliset hiilet Lahdessa http://meteli.net/tapahtuma/121978
ps. kiitti linkist marsu
Vastaukset 13
Vanhimmat
suoli24:stä ;)
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=124&conference=4500000000001876&posting=22000000036545326
mutta en nyt ihan tota hakenut :)
Toivottavasti Ari klaaraa ton paremmin kuin Saunan ja Nummen. Olihan se toki silloin ihan untuvikko, mutta nyt on tavallaan myös.
Ari joutuu aina liian koviin paikkoihin liian aikaisin, varsinkin kun tietää että niin media kuin yleisökin on Arin kohdalla aina error counter päällä.
Tsemppiä kuitenkin, uskon oikeesti että menee kuitenkin paremmin kuin noi viime kesän ekat festarit.
noi festarithan oli toissakesänä, ja niihin Koivuset meni muutamien keikkojen kokemuksella. Nyt on takana sentäs yli 150 keikkaa ja kokemusta vähä eri tavalla. No uusi bändi ja uudet kujeet, ei muuta kun treeniä ja tsemppiä helmikuulle!
lopulta bändi väsyi, ja ottivat säälistä
:D :D :D
sinäpä sen sanoit! Revin kuitenkin pelipaitani ja amoralhousuni, eiku päinvastoin.
Ja jos otit, mitä meinaat tehdä leiman kanssa? Ite huojun sytkärin ja perunankuorimaveitsen välillä.
on niitäki piruparkoi wituttanu joil on 666 nahkassaaan ku se ei ny mitä ilmeisimmin ookkaan oikee numero...hoho. no mullaki on dnr-tatska waik dnar ois ollu parempi. nooh mitä pienist ku ei nekään meist ;))
soolobändille
"...joka on valmis sitoutumaan bändiin ja antamaan sille 100% panoksen!"
50 hakijan joukosta.
hylättyä valittaa ja kirjoittaa herjaa!
en tiennytkään ;) hakikohan ari muihin bändeihin?
anna abreun taustalaulajaksi hakenut??