Suomi24.fi:n Salaliittoteoriapalstalla joku nimimerkki ”Ex-voimala” kirjoittaa viestejä sillä tavoin, kuin ne olisivat minun laatimiani. Hän siis esiintyy minuna, mutta mikäli ”Ex-voimalan”, ”Anttipuustisen” tai jonkun muun nimimerkin minuna esiintyvien nimimerkkien tekstejä näkyy suomi24.fi:n foorumeilla tai millä tahansa muulla nettifoorumilla, niin ei pidä luulla, että kirjoittaja olisin minä. Ex-voimala on jopa linkittänyt YouTube-esiintymisiäni keskustelupalstoille, mutta minä en tee sellaista. Olen kyllä se YouTuben ”kruunupää”, jonka linkit löytyvät tämän nettikirjan loppuosasta.
kauanko tätä
on jatkunut...
6429
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Viestiketjun aloitusviestin tekijä oli kopioinut viestinsä suoraan kirjastani, ja itse kirjoitin tuon tekstin jo vuosi sitten tälle palstalle ja olin laittanut sen kirjaani.
joka kaappasi "voimala" nimimerkin, koska voimala kirjoitti NIIN hyviä juttuja, senjälkeen "voimala" esiintyi nimimerkillä ex voimala, jonka virkkari puustinen myöskin kaappasi koska "ex voimalahan" oli aluksi oikea "voimala" joka kirjoitti kumoamattomia Kuu ja wtc juttuja.
Voimala ja ex voimala luovutti, koska ex ex voimala ei auttanut vaan virkkaripuustien matki koko ajan nimimerkkiä, ja kirjoitti sillä typeriä juttuja salkkarein mustamalaamiseksi.
Oikea ja alkuperäinen "voimala" ja "ex voimala" kirjoittaa aina sillon tällön uusilla ja vaihtuvilla nimimerkeillä suomi kaksneljään joita virkkaripuustien ei ehdi "matkia". "Puustinen" onkin luotu vain mustamaalaamaan salakkareita:)
Olen kylläkin salkkari, enkä ole kaapannut kenenkään nimimerkkiä.
Eikö se olisi homopedarilla jo aika hakeutua hoitoon!Kaikki sun tekemisesi on liian ilmeistä ja näkyvää.Luuletko että joku noiden viestien takia lukee esim. sun kuppaista ja sairasta netti(kirjaasi)? Big brother it's watching you!!!
ja kaapannut voimala-ex voimala nimimerkin, VIRKKARIA KOKO HELAHOITO PEDOFIILIPUUSTISINEEN!!!!! juu.
Salkkarimustamaalusta suomeksi.
Ei saakeli että on hieno dokumentti tehty tästä Palmen murhasta. http://911.olotila.net/galleria/index.php?twg_album=Hannu&twg_show=Olof Palme1.jpg
Siinä käy ilmi että se henkilö joka ampui Olof Palmen puhui walkie talkie radiopuhelimeen Suomalaisella aksentilla Ruotsia ja piteli toisessa kädessään pistoolia. Pari tyttöä kävelivät ohi ja kuulivat että radiopuhelimeen tuli viesti "he tulevat". Sillä tarkoitettiin Olof Palmea ja hänen vaimoaan jotka saapuivat elokuvateatterista.
Poliisin toiminta oli myös tuon murhan aikana enemmän kuin kyseenalaista koska erään silminnäkijän poliisille/hälytyskeskussoittoon ei vastattu ollenkaan ja erään toisen soittajan puhellua viivytettiin yli 80 sek. jostain tuntemattomasta syystä.
Ensimmäinen poliisiauto tuli Olof Palmen murhapaikalle n. klo 23.30 ja tuossa dokumentissa kyseinen nykyään eläkkeellä oleva poliisi kertoo että hänen saapumisaikansa murhapaikalle väärennettiin virallisessa tutkintapöytäkirjassa. Oikealle surmaajalle siis annettiin tarvittava n. 7 min. pakomatka-aika jonka aikana Tukholman poliisipartiot eivät saaneet lähteä hänen peräänsä. Lisäksi jos kyseessä on ampumistapaus niin poliisin sisäisen hälyytysjärjestelmän mukaan hälytysprioriteetti pitäisi muuttaa korkeimmaksi, mutta Olof Palmen murhan aikana tätä ei tehty vaan poliisin toiminta pidettiin alimmalla mahdollisella prioriteettilevelillä.
Terveisin supo itse