Tonyssä olis ainesta pressaks

Tonyssä olis potkua Suomen uudeks ykkösjohtajaks. Maa kaipaa nyt uutta meininkiä. Tonyssä sitä olis!
4231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

"ansioilla" joita esitit?
Luehan ensin edellinen ja vastaa siihen, että joku uskoisikin mitä se mainitsemasi "potkua" olisi! Tahi se maan kaipaama "uutta menininkiä"?
Ei pelkällä huutelulla pressaa tehdä!

Äänestä

JOS nyt kävisi niin onnettomasti, että Halmeesta tulisi presidentti, niin oletko todella niin tietämätön, että kuvittelet presidentin voivan muuttaa tämän maan asioita yhtään mihinkään suuntaan?

Ei demokratia noin toimi.

Vai muuttaako Halme hallitusmuodonkin?

Äänestä

Uusi aika ja uusi meininki... Aseita, hormoneja ja amfetamiinia kaikille. Tony Halme presidentiksi!

Äänestä

Olisiko parempi otsikko?Tonyssa on aineita pressaksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uusi aika kirjoitti:

Tonyssä olis potkua Suomen uudeks ykkösjohtajaks. Maa kaipaa nyt uutta meininkiä. Tonyssä sitä olis!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu