Katselin eilen youtubesta C.S.I:n tulevia tapahtumia ja JÄRKYTYIN! Tiesin kyllä että Grissom on lähdössä muistaakseni 10 kaudella mutta sitä en tiennyt että Warrick Brown KUOLEE ja että Sara lähtee myös sarjasta ennen Grissomia!
Eli alkuperäinen C.S.I ei taatusti tule olemaan pian enään entisensä ja se on minun suosikkini C.S.I sarjoista,nyyh...:(
C.S.I ...SPOILER!!!!!
4
1789
Vastaukset 4
- Grissomfani
Warrick Brown/Gary Dourdan jäi tässä joku aika sitten kiinni huumeiden hallussapidosta.
http://www.uusisuomi.fi/asiasanat/gary-dourdan- ole enää sama kun
siitä noin moni lähtee pois. Sarahan lähtee jo meillä parin viikon päästä. Uutena vuonna tulevassa jaksossa jos tarkkoja ollaan. Saa nähdä viitsiikö sitä enää kattoa ku kaikka hyvät poistuu.
- Ei viitsi
ole enää sama kun kirjoitti:
siitä noin moni lähtee pois. Sarahan lähtee jo meillä parin viikon päästä. Uutena vuonna tulevassa jaksossa jos tarkkoja ollaan. Saa nähdä viitsiikö sitä enää kattoa ku kaikka hyvät poistuu.
Sarjan kantavia hahmoja, mutta aika aikansa kutakin. Erityisesti ilman Grissomia sarja on förbi.
- -hali-
Millä nimellä voi katsoa youtubetsa c.s.i:n juonipaljastuksia ja mitä tapahtuu vaikka vuoden kuluttua?voisitko kertoa?! "-"
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Älä unohda minua
Nainen ethän unohda minua. Asiat olisivat voineet mennä toisin, olisi vain pitänyt uskaltaa lähestyä sinua kun annoit si80769On väärin
Tykätä ja haluta sua kun tilanne täysin mahdoton mutta minkäs teet. Mun sisällä roihuaa 🔥 kunpa tietäisit mitä sä minus43662Jorma Uotinen läväytti härskin heiton - Paljastus uudesta TTK-romanssista?
Tuomari Jorma Uotisen linja on välillä hyvinkin rohkea TTK:ssa. Hän näpäytti Jaakko Parkkalille ja Kastanja Rauhalalle v12648- 50589
- 65571
- 77514
Nyt on nyt
Turha miettiä menneitä tapahtumia. Niitä ei saa tekemättömäksi. Tärkeintä on mitä tekee nyt ja tulevaisuudessa. Korjausl46409- 26409
Saat mut hymyileen suuresti, ja odotan koska saan antaa sulle haleja ja pusuja ihan oikeasti
En tiedä mikä sussa on, mut sun koko olemus ja ilmeet, ja persoona ja ulkonäkö saa mut vaan hyvälle tuulelle. Oot vaan s14379- 38371
Martina avautuu
Martina on päässyt kertomaan Feminassa konkurssistaan. On viettänyt monia unettomia öitä. On elänyt ikäänkuin painekatti120368Hyvästi Iisalmen Citymarket.
Nyt riitti huolimaton kassatoiminta!Nyt sattuu joka toisella käynnillä samaa,joko laskutettu samasta tuotteesta liian mo18352Kadutko mies?
Silloin kuin vielä yritin lähestyä, etkä tarttunut siihen. Asioista pitäisi voida aina keskustella.29349- 56347
- 59343
- 52338
- 26335
Kaivatun haluaminen
seksuaalisesti herättää syvältä selkärangasta esiin villieläimellisiä vaistoja sekä haluja peittäen sivistyneen ihmisenä27334Mitä järkeä kiusata ihmisiä palstalla
Luuleeko ne kiusaajat oikeasti, että joku tosissaan ajattelisi niiden haukkujen olevan itselle? Hukkaan menee kiusaajill89328- 28323