minna

uskaltaisiko pyytää minnaa treffeille ?
6725
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

En tiedä, tarkoititko mua? Etsin täällä kamuani 1.11.! Olen melko "vanha": 33...

=) Minna

Äänestä

Tietysti!! Ei siinä mitään menetä...;)

Äänestä
  • olet halukas?odotan...

    Äänestä

  • mies kirjoitti:

    olet halukas?odotan...

    Anna meiliosoite, niin kirjoittelen...
    =) Minna

    Äänestä

  • Minna kirjoitti:

    Anna meiliosoite, niin kirjoittelen...
    =) Minna

    Moikka Minna! mailini [email protected] mailaa..

    Äänestä

  • Minna kirjoitti:

    Anna meiliosoite, niin kirjoittelen...
    =) Minna

    [email protected] ei tää maailma voi olla näin pieni...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mies26 kirjoitti:

uskaltaisiko pyytää minnaa treffeille ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu