Mitä tuli luukusta ?

Mä sain aamulla joulukalentelin ja siinä luki "suomessa on toiminut kolme senioripysäkkiä, jotka torjuvat ikääntyvien yksinäisyyttä ja mielenterveysongelmia.
4207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mitään noin hienoa,jonkun lehden mainos,lumiukko tuli ekasta luukusta.

Äänestä

rahallista avustusta senioripysäkeille pyydetty?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


valkoinen-sulka kirjoitti:

Mä sain aamulla joulukalentelin ja siinä luki "suomessa on toiminut kolme senioripysäkkiä, jotka torjuvat ikääntyvien yksinäisyyttä ja mielenterveysongelmia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu