seuraava projekti siirtyy nyt hieman, koska on ilmennyt eräitä ylittämättömiä esteitä. Mutta palaan asiaan aivan tuota pikaa.:-D
Vain ateisteille:
Teotwawki
17398
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
"on ilmennyt eräitä ylittämättömiä esteitä"
Olet siis aituri. Harrastat aitajuoksua. Ja treenit ovat jääneet väliin.
ja teloi munansa pahoin. Pitäisikö itkeä vai nauraa;)
hauskaa? Keksi jokin toinen näkökulma. Ei vaikuta kovin luovalta....
Täällä ollaan .... Ja odotellaan ...
kyllä täältä tullaan....:-)
Sinähän olet atte ja olet tietenkin ryypännyt itsesi jurriin. Siksi sinua vituttaa jo vastauksetkin :D
kaikki atet ovat juoppoja, homoja, itsensäpaljastajia, fasisteja ja saatananpalvojia ja jne... osastoako edustat?
... on ollut täälläkin, huh. Mutta anna kuulua sitten kun aika on kypsä. Sitä odotellessa voisi keskustella liikunnasta. Lähteekö kukaan lenkille tuonne pimeyteen ja sateeseen työpäivän jälkeen? Pitääkö tässä nyt hommata jokin kuntopyörä? Lähin uimahallikin on remontissa.
Tuliko sinulle siitä hirvikolarista mitään seurauksia - fyysisiä, psyykkisiä tai taloudellisia?
Tarkastaja, onko kahvia?
ovat lähinnä taloudellisia ja henkisiä. Olen kuitenkin niin monessa kovassa paikassa ollut elämäni aikana, että ei tämä ole minulle mikään "hirveä" juttu.:-)
on tällä hetkellä n. 52. Ei ihan huono kunto?
hyvä kunto. Olispa minullakin. Nyt ei ole lenkkeily vain oikein huvittanut, kun on pim. märk. HAAHAAHAA Miten tää nyt taas meni tämmöiseksi jumalattomaksi rienaamiseksi. Pakkoko se oli taas alkaa tuosta lepopulssista retostamaan =D
samaa luokkaa, en tosin ole kuntoillut yli 20 vuoteen, minulla onkin vahva verenpainelääkitys, joka hidastaa sydämmen toimintaa.
asettaneet minut tilanteeseen, että minun on pakko pitää huolta kunnostani.
Nyt kuuntelen Peter Gabrielin musaa uudella headsetillä ja laitan tästä pian aloituksen hyvän yön toivotuksena. :-D)))
minäkin verenpainelääkkeitä syömään, mutta hidas pulssini johtuu kyllä kuntoilusta.
Sitä tarjoillaan mielellään. Nyt olen saanut gastriitin kuriin, ja Juhlamokkaa juodaan innolla.
Kahvi tekee hyvää...;-D
projekti sitten mahtaa olla?
puhutaan vielä laajasti, mutta en voi nyt kertoa raakileesta enempää.