Pajunen kok. pelkää stadin gettoutuvan

Maahanmuuttoa ei aleta rajoittaa.

Tiedätte miksi.

Halla-hon hattu sai taas uuden sulan.
3122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mielialavaurioissa se on erityisen tärkeää?

Äänestä
  • Hyvä lääke. Tarvitset sitä itse.

    Stadin kaupunginjohtaja kyllä tietää mistä puhuu.

    Äänestä

  • ongelmiin kirjoitti:

    Hyvä lääke. Tarvitset sitä itse.

    Stadin kaupunginjohtaja kyllä tietää mistä puhuu.

    sivistyneesti ja rakentavasti, persut eivät, siinä se ero.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jos. kirjoitti:

Maahanmuuttoa ei aleta rajoittaa.

Tiedätte miksi.

Halla-hon hattu sai taas uuden sulan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu