Chldren of Bodomjärvi!!

Kertokaa ny Pirkkalan pitkätukalle, mistä helvetistä saa lippuja vielä vuoden ehdottomasti kovimpaan hevisettiin,hä? Joku cityhotelli kuulema myy vielä niitä mutta missä semmonen yleensä seinäjoella on?
4543
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Seinäjoella ennakkomyynti ravintola Amarillo ja Selmun toimisto (vain käteinen käy!), Koulukatu 14.

Äänestä

Moro. Mulla olis pari kappaletta vapaana.

Äänestä

...ja paketiin kului vielä ruokakin, hintaan 55 €. Et ei kannata huutonetistä tilata ja maksaa 90 € per lippu!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Cannibalwanker kirjoitti:

Kertokaa ny Pirkkalan pitkätukalle, mistä helvetistä saa lippuja vielä vuoden ehdottomasti kovimpaan hevisettiin,hä? Joku cityhotelli kuulema myy vielä niitä mutta missä semmonen yleensä seinäjoella on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu