Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

RAY:n epäsatunnaisuus

ne vaan sanoo.
7546
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Mutta täytyyhän reiskaa ymmärtää.Kertomalla totuuden automaattiruletissa ennen kierroksen käynnistymistä on jo päätetty tuleeko voittoa karkottaisi pelaajat.

Äänestä
  • myös jos ray myöntäisi ettei koneet ole satunnaisia. varsinkaan tuplaukset, lol.

    Äänestä

  • asiakkaat lähtis kirjoitti:

    myös jos ray myöntäisi ettei koneet ole satunnaisia. varsinkaan tuplaukset, lol.

    yleisvaaran viesti?? sanoppa se..

    Äänestä

  • minne hävis kirjoitti:

    yleisvaaran viesti?? sanoppa se..

    mutta tuo Yleisvaara niminen henkilö vaikuttaa hieman homppelilta.

    Äänestä

  • olenko oikeassa kirjoitti:

    mutta tuo Yleisvaara niminen henkilö vaikuttaa hieman homppelilta.

    olevansa jokin seriffi kun on poistavinaan viestejä poistamalla oman viestinsä ja sen seurauksena sen jälkeiset viestit. luuleeko hän olevansa serihfi..?? tarkoitan tuota Yleisvaaraa.
    ihme hyypiö..

    Äänestä

  • olenko oikeassa kirjoitti:

    mutta tuo Yleisvaara niminen henkilö vaikuttaa hieman homppelilta.

    haaahahaha salli mun nauraa..

    Äänestä

  • minne hävis kirjoitti:

    yleisvaaran viesti?? sanoppa se..

    Tuolla sivustolla: http://www.rahapelit.org/ oli jokin aika sitten joku juttu Rayn koneista.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


RAY fuulaa sua. kirjoitti:

ne vaan sanoo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu