Mun mielestä Maija pilaa kauneutensa vetämällä tukkansa nutturalle. Olivian uusimassa numerossa on kuvia, jossa Maijalla on hiukset auki, ja vähän tuperattu ja laitettu, niin todella kaunis nainen! Näyttää ainaki 10 vuotta nuoremmalta.
Onhan se kaunis, vaikka hiukset oiskin kiinni, mutta kauniimpi jos jättäis auki.
Maija Vilkkumaa kauniimpi hiukset auki.
7
1317
Vastaukset
- Huh Huh
Usein käynti optikolla riittää.
- Hiljaa!!
No ..ttu sinun kohalla käynti lääkärissä riittää!
- :))))
Kauniita olit kuvat. Varsinki se kuva, jossa Maija niinku istu, sit sillä oli sellainen paljetti neule ja farkut ja söpö ilme. :) KAUNIS.
- Mutta joskus,
Ku laulaa, ja repii suuta, niin ei oo enään kaunis. Mutta muuten maija on kyllä luonnollisen kaunis.
Joskus oon nähny Maijan bongannu jossaki, ja se on kaunis, kun se ei meikkaa itseään ihan piikkuun. - Aina!!
Maija on kaunis aina.
HUOM rokkareiden ei tarvitse olla mitään missejä keikalla, vaikka Maija on kyllä kaunis sillon kun laulaakin! - ja myös
Joo, hiukset auki ja suu kiinni, niin silloin vielä menettelee. Laulamista ei todellakaan voi katsoa.
- Biisistä.
Kaikki laulajat repii suutaan jos biisi on vähänki rankka tai edes nopea. Maija on kyllä kaunis kun laulaa, ei anneta ilmeiden pilata kokonaisuutta. Mutta sanottaspa vaikka biisi Totuutta Ja Tehtävää, joka on suht rauhallinen laulettavaksi. Maija laittaa silmät kiinni ja vetää tunteella - Ihanaa katseltavaa. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke271817- 1071482
- 771401
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?671036- 61892
- 47886
- 64853
Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t27810Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂62787- 127765