Mies tänään Tampereella

Pitkästä aikaa näin sut.

Menit ohitseni niin nopeasti, en ehtinyt reagoida. Toivottavasti nähdään uudestaan.

Ujohko nainen
5944
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

tapaamme ja tapaammeko usein ja kuinka säännöllisesti/epäsäännöllisesti??? :)

Äänestä
  • ja taukoa on ollut.

    Ei olla juteltu, Tampereen keskustassa pariin paikkaan satuttu samoihin aikoihin muutaman kerran ja katseita vaihdeltu.

    Äänestä

Ole rohkea tai voit joutua kävelemään lopullisesti onnesi ohi tai kirjoita tänne ainakin miehen tuntomerkkejä.

Äänestä

Oletkohan se sinä, missä me näimme ja mitä minulla oli päällä?

Äänestä
  • Vihreä takki.

    Mahdatko olla oikea mies?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Toivottavasti nähdään taas kirjoitti:

Pitkästä aikaa näin sut.

Menit ohitseni niin nopeasti, en ehtinyt reagoida. Toivottavasti nähdään uudestaan.

Ujohko nainen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu