Kenenkä mielestä....

Nimimerkki "Herran terttu" on uskovainen ollenkaan vaan ihan joku sekopää nettihäirikkö jolla on liikaa aikaa käsillänsä!
4167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

se on ilmiselvästi trolli. En ota kantaa onko uskovainen, mutta ei takuuvarmasti usko siihen, mitä viesteihinsä laittaa.

Äänestä
  • nikistäkin sen tietenkin huomaa Hellan Tuutelin osalta.

    Toi jeesus on kyllä aika vakavasti sairas. Surullista, että joutuvat hakemaan apuja täältä nämä eräät:(

    Äänestä

  • konna kirjoitti:

    nikistäkin sen tietenkin huomaa Hellan Tuutelin osalta.

    Toi jeesus on kyllä aika vakavasti sairas. Surullista, että joutuvat hakemaan apuja täältä nämä eräät:(

    hakea ammattilaisilta. Olen itsekin niin tehnyt depression takia ja myöskin saanut apua.

    Äänestä

"Nimimerkki "Herran terttu" on uskovainen ollenkaan vaan ihan joku sekopää nettihäirikkö jolla on liikaa aikaa käsillänsä! "

Se on todennäköisin vastaus.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


****.**.**.**.**.**** kirjoitti:

Nimimerkki "Herran terttu" on uskovainen ollenkaan vaan ihan joku sekopää nettihäirikkö jolla on liikaa aikaa käsillänsä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu