Forssaan uusi kirpputori

Avautuu uusi kirpputori Hämeentielle. Täytyypi käydä katsomassa.
4523
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mikä tarkalleen ottaen on paikka?
Nyt olen joskus käynyt Onnelassa, ei kai sen tilalle mitään muuta tule?

Äänestä
  • Kaveri oli käyny ja sano ettei siellä ollut montaa myyjää ja hankalassa paikassa.

    Äänestä

  • talon takana kirjoitti:

    Kaveri oli käyny ja sano ettei siellä ollut montaa myyjää ja hankalassa paikassa.

    kun muut kiinteistöt tyhjillään. On tosiaan sisäpihan puolella, hankala löytää. Muuten ihan siisti paikka, kunhan enemmän myyjiä löytäisi paikan.

    Äänestä

  • Nimetön kirjoitti:

    kun muut kiinteistöt tyhjillään. On tosiaan sisäpihan puolella, hankala löytää. Muuten ihan siisti paikka, kunhan enemmän myyjiä löytäisi paikan.

    Juu niitä löytyy kyllä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kirppisfani kirjoitti:

Avautuu uusi kirpputori Hämeentielle. Täytyypi käydä katsomassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu