Hyvä, että rasismi

näkevätpähän nuo päättäjät, että ei suomalaisille ihan kaikki käy. Hyvä että törkeä rasismi lisääntyy, kun tällaista sairasta astrid thorsin lakia edes mietitään täällä! Sehän olisi tämän maan ja suomalaisuuden loppu! Suomi nousisi rikostilastoissa maailman johtavimmaksi jne... ajatelkaa!! Mikä vitun demokratia??! Kuka tällaista sairasta lakia puoltaa? KUKA??! Saatana että pistää vihaksi!!
7386
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Niin juuri, koska "rasismi" ei synny tyhjästä vaan on aina reaktio johonkin, tässä tapauksessa maahanmuuttajien rikollisuuteen. "Rasismin" määrä korreloi erittäin hyvin lisääntyvien raiskauslukujen kanssa, mistähän johtuu? Kansalla on täysi oikeus olla vihainen tiettyjen ryhmien törkeää käytöstä kohtaan ja estää tällaisen aineksen pääsy maahan.

Äänestä
  • haha haha miten typerää juttua täällä saa lukea? ei suomalaiset rasistit mieti, että onkohan tuo ihminen rikollinen vai ei.. suomalaiset yksinkertaisesti inhoavat kaikkia, jotka eivät ole vaaleita. itse olen kokenut rasismia suomessa vaikka kuinka monta kertaa, vaikka olen 100% suomalainen, tummatukkainen sellainen. suomalaiset yksinkertaisesti vain ovat vainoharhaisia, sisäänpäinkääntyneitä ja rasistisia, turha sitä on kaunistella. riittää, että joku on tumma, niin ei ole tähän maahan tervetullut.

    Äänestä

  • rikollisuuteen? kirjoitti:

    haha haha miten typerää juttua täällä saa lukea? ei suomalaiset rasistit mieti, että onkohan tuo ihminen rikollinen vai ei.. suomalaiset yksinkertaisesti inhoavat kaikkia, jotka eivät ole vaaleita. itse olen kokenut rasismia suomessa vaikka kuinka monta kertaa, vaikka olen 100% suomalainen, tummatukkainen sellainen. suomalaiset yksinkertaisesti vain ovat vainoharhaisia, sisäänpäinkääntyneitä ja rasistisia, turha sitä on kaunistella. riittää, että joku on tumma, niin ei ole tähän maahan tervetullut.

    Minullakin on tummat hiukset, mutta ei se haittaa.
    Mulla oli muuten ihan pienenä luonnonkiharat puhtaan lumen valkoiset kutrit:)
    Että arjalaisen lookista tämmöseks mediterraneaniks:D
    Olen myös kohdannut useasti rasismiin mua kohtaan, vaikka missä asiassa, mutta en mä välitä siitä koska olen itsekin rasisti yhteiskunnan mittapuun mukaan.
    Mitä tommosista pikku asioista suuttumaan, ainahan joku sanoo jotain lihavaksi toista laihaksi jne.
    Mitä sitten..

    Äänestä

Miten tämmönen eukko voi olla ministerinä. Nuuskaakin salakuljetti missä lie kolossaan, hyi sxxtana, häpeäisit!

Äänestä
  • Thors toi täysin laillisesti Suomeen (ei kaupalliseen käyttöön) nuuskaa.

    Äänestä

Et osoita sinänsä rasistisuutta - vaan esittelet - ikään kuin yhteiskunnallisena ohjelmanasi" - toivomustasi rasismin lisääntymisestä.

Et siis luota sen enenmää lailliseen yhteiskuntaamme kuin kykyihisi siinä vaikuttaa - ja toivot rikollisuuden, rasismin, lisääntymistä?

Äänestä
  • mihinkään sellaiseen tahoon, jossa joku hullu akka pääsee päättämään asioista, kuten että tänne saisi tulla kuka vaan ja mistä vaan. Rikollisia ei tietenkään saisi karkottaa, vaan antaa koko helvetin suvun tulla tänne loisimaan kunnes karkoitus saadaan käytäntöön, eli käytännössä loppu elämäkseen. Oulun silpoja-raiskaritkin olisi pitänyt jättää tänne suojeluun varmaan tuon akan mielestä, heilläkin on tietysti ihmisarvo(uhrista ei niin väliä). Hän haluaa Suomsta EU:N leväperäisimmän maan mamujen ottamisessa(=hölmölä). sairasta. On siis hyvä että rasismi lisääntyy, kun ei tavallista Suomen kansaa muuten kuunneella. toivotaan vielä, ettei tämä sairas idea mene läpi. Mikähän tuon hullun akan motiivi on????? Itsehän hänen ei tarvitse mamujen keskellä asua eikä niistä lisääntyvistä rikoksista kärsiä, ministerin palkoilla kun ei slummeissa tarvitse asua.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lisääntyy! kirjoitti:

näkevätpähän nuo päättäjät, että ei suomalaisille ihan kaikki käy. Hyvä että törkeä rasismi lisääntyy, kun tällaista sairasta astrid thorsin lakia edes mietitään täällä! Sehän olisi tämän maan ja suomalaisuuden loppu! Suomi nousisi rikostilastoissa maailman johtavimmaksi jne... ajatelkaa!! Mikä vitun demokratia??! Kuka tällaista sairasta lakia puoltaa? KUKA??! Saatana että pistää vihaksi!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu