Eilisestä palautusta tasapanoksin 163%.
Yön pelit:
LAK - STL 1
CBJ - NAS 1
PIT - NYI 2
EDM - FLO 2
PHO - MIN 2
Yön pelit:
LAK - STL 1
CBJ - NAS 1
PIT - NYI 2
EDM - FLO 2
PHO - MIN 2
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Mahtavaa duunia et sillei hei!
Tässä palstan narsistillekin pientä purtavaa:
PIT - NYI (1) 1.75, PIT-1 (1) 2.33
EDM - FLA (1) 2.05
PHX - MIN (2) 2.35
LAK - STL (2) 3.05
SJ - ANA (X) 4.40
Maistuvimmat PIT ja MIN.
Blues ei todellakaan tule tänään voittamaan hei!
Seuraavalla kierroksella -Lumiukko ottaa taas käyttöönsä viime lopputalvesta lanseeraamansa "Uuden Vetotyylin" et sillei hei! Palautusprosentti hipoi taivaita, niinkuin arvon T.O.M varmasti muistaa?
Opettele ensin scouttaamaan. Nuo tukisukkahousuleikki -vetosi on suorastaan huvittavia. Yksi ainoa positiivinen asia niistä kyllä sentään löytyy: kerrankin oot vihjannut jotain ennakkoon noiden sulle ominaisten jälkipelien lisäksi. Tee niin jatkossakin, niin -Observer- petsaa mielellään niitä vastaan.
-Lumiukko ei todellakaan kuulu mihinkään sukkahousukerhoihin, eikä ole tänään muita vihjeitä antanut kuin LAK et sillei hei!
-Lumiukon vedoista löytyy tänään TBL, LAK ja CBJ.