eilen osu 2/2 oli aika varmat pelitkin!
nyt saldo näyttää 293,30€
ajattelin sinkkuna kokeilla jokereita tänään
eli kohde
109 Jokerit - Kärpät 1 1,70
panos 20€
mahd. voitto 34€
ei mikään hirveä kerroin, mutta kannattaa pelata jokereita jos jotain pelaa, koska molempien pelit ovat tökkineet pahasti viimeksi jokerit kukisti niukasti pelicansin heikolla esityksellä ja kärpät puolestaan hävisivät raumalla. kärppien ylivoima tökkiny pahasti.
lisäksi jokerithan saavat sairastuvalta 2 pelaajaa takaisin huippupelaajat joey tenute ja janne lahti näistä kavereista on varmasti hyötyä perjantain ottelussa.
joten eiköhän peli sen takia käänny jo jokereille ja lisäksi jokereilla on revanssin paikka kärpäthän voitti viime sunnuntaina vasta jatkoajalla ja jokerit haluaa antaa kotiyleisölleen hienon lopetuksen ennen joulutaukoa!
joukkueet ovat kohdanneet 3 kertaa aikasemmin ja voitot on 2-1 kärpille eli olisikohan jokereitten vuoro!
sitten tuplaan laitan!
109 jokerit - kärpät 1 1,70
114 titaanit - heki 1 1,95
kerroin 3,31
panos 20€
mahd. voitto 66,20€
kassaan jää 253,30€ (voittoa vielä 53,30€)
Vihjeet PE 12.12.2008
Seksi-Seppo
3
619
Vastaukset 3
- pelle....
paskat vihjeet...
- seppo <3
peesasin eilen ja oikein meni. hyviä vinkkejä täällä kaivataan tänään kuitenkin jätän pelaamatta on niin paska pelipäivä.
Itse ajattelin tuplana pelata
jokerit - kärpät x
tuto - sport x
Ja tietysti 10€
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olivia Oras
"Yle MOT:n tietojen mukaan Oras oli joutunut sairaalahoitoon helsinkiläisellä kauneusklinikalla tehdyn rasvaimun yhteyde1461895- 1321085
MOT: Nuoren Olivia Oraksen, 27 surullinen kuolema kauneusoperaatiossa :(
MOT:n tietojen mukaan Oras menetti tajuntansa rasvaimua edeltäneessä puudutuksessa. Hänet kuljetettiin Husiin, ja hän ku1101070- 47961
Haluatko että unohdan sinut kokonaan
Siihen suuntaan ollaan menossa, nyt jo. Ja ehkä parempi näin, niin ei kulu energiaa hukkaan mahdottomuuteen. Ja vaikka j72908- 53799
- 38697
- 34667
- 64652
Ylen typerät rinnastukset.
Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan238641