Reisille meni !!

Olishan se pitänyt arvata; vaimo jätti, kämppä lähti alta, duunit loppuivat ja koirakin vaihtoi omistajaa. Tää nyt on taas tätä, ei voi mitään, täytyy vissiin lähtee baariin taas viikonloppuna. HEI SE ON PERJANTAI TÄNÄÄN!
21476
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Siinä suomalainen mallimies! Ottakaa tiukkapipot ja urpot oppia! Ei murehdita kaikkea paskaa vaan päästetään höyryt ulos kerralla!

Äänestä
  • rivien välistä lukee, ettei ollut kerta ensimmäinen,vai????. oletko miettiny että vika voi olla itsessäs jos et saa suhteitas pelaamaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Antero kirjoitti:

Olishan se pitänyt arvata; vaimo jätti, kämppä lähti alta, duunit loppuivat ja koirakin vaihtoi omistajaa. Tää nyt on taas tätä, ei voi mitään, täytyy vissiin lähtee baariin taas viikonloppuna. HEI SE ON PERJANTAI TÄNÄÄN!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu