tänään

uutinen:Mies siveli naista. Tämähän on melkein raiskaus. Jos olisi sotatila niin varmaan syyllinen tuomittaisiin ammuttavaksi. http://www.iltalehti.fi/uutiset/200812148766266_uu.shtml
183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Esitutkinta on vielä tässä vaiheessa kesken. Kysyttäessä varusmies oli myöntänyt teon osittain.

- Hänen mukaansa hän on ollut kipinämikkovuorossa teltassa ja tarkoitus on ollut herättää tyttö seuraavaan vuoroon. Hän on sitten taputellut päähän tätä tyttöä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


taas hirmuinen kirjoitti:

uutinen:Mies siveli naista. Tämähän on melkein raiskaus. Jos olisi sotatila niin varmaan syyllinen tuomittaisiin ammuttavaksi. http://www.iltalehti.fi/uutiset/200812148766266_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu