Mistä päin venäjää se uus

kotoisin?
391
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kuuluu olevan..... laihdutti ensin 102 kg

Äänestä
  • kierosilmäisiä ja lyhytjalkaisia akkoja että kannattaa pysyä poissa.

    Äänestä

  • on niin kirjoitti:

    kierosilmäisiä ja lyhytjalkaisia akkoja että kannattaa pysyä poissa.

    tulee vastaan vain kierosilmäisiä ja lyhytjalkaisia akkoja.
    Tshernobylissä on paremman näköisiä, radioaktiivisuus on hiukan oikaissut katsontaa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


missi on kirjoitti:

kotoisin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu