Sijoitusneuvojat

Miten suut nyt laitetaan. Pankkineuvojat vastuuseen,minullekkin soitti toukokuussa eräs sijoitusneuvoja ja kehui hyviä tuottoja valuutta kaupasta, onneksi en lähtenyt kusetukseen mukaan.
1327
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Asiakkaat kympillä mukana
sijoitusneuvojien neuvoja uskomassa.
On asiakkaat todella hukassa rahojensa kanssa.
Ne on valmiit työntään ne ihan mihin vaan.
2,5 % tuotto miinus hoitokulu 2,5 %= fifti sixti
nninkuin Nykänen sano.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vastuuseen kirjoitti:

Miten suut nyt laitetaan. Pankkineuvojat vastuuseen,minullekkin soitti toukokuussa eräs sijoitusneuvoja ja kehui hyviä tuottoja valuutta kaupasta, onneksi en lähtenyt kusetukseen mukaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu