HYVÄ KOOP

ruotsin idolin. Heh hah. :D Koop on suomalainen varsinkin just ton perusteella, että haukutaan ruotsalaisia. Jatka samaan malliin!
4288
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

piispa Henrik aikoinaan toi oman uskonsa miekalla suomeen ja kaikki jotka ei kumarra ruotsalaisille on mun kamuja...HYVÄ KOOP

Äänestä
  • aiheesta.
    E. Nieminen ei kylläkään tiedä Koopista mitään, joten mielipide olisi saanut jäädä sanomatta.

    Jos E. Nieminen ei näe Koopissa potentiaalia, se on hänen oma mielipiteensä. Moni suomalainen on aivan eri mieltä.
    Sama koskee säveltämistä; Koopilla on siitäkin jo kokemusta.

    Eipä E. Nieminenkään kummoista musiikkia ole säveltänyt vaikkakin hänellä on paljon meriittejä musiikkimaailmassa, sen myönnän.

    E. Nieminen sanoo, että Petessä sentään oli uskallusta. Juu, Peteä oli kiva katsella, mutta kun kuuntelin YouTubesta hänen esityksiään, eivät ne säväyttäneet minua.

    Jokaisella on oma mielipiteensä, myös meillä taviksilla.

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


kun haukuit kirjoitti:

ruotsin idolin. Heh hah. :D Koop on suomalainen varsinkin just ton perusteella, että haukutaan ruotsalaisia. Jatka samaan malliin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu