Vittu mä haluan hakata apinan perkele! Auttakaa en vastaa vittu seurauksista jos en saa tänä yönä apinaa hakattavaks saatanaa!
Haluan hakata apinan.
-PORRE-
4147
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Tepolla oli vähän samanlaisia haluja pienenä skidinä. Eläindokumenteissa usein esiintyneet söpöt pienet kauriit ja muut valkohäntäpeurat herättivät pikku-Tepossa suunnattoman halun kuristaa ne hengiltä et sillei hei!
Sun sanas todella rauhotti, en ymmrrä mikä vittu mun päähäni oikein meni äsken ku halusin hakata viattoman luontokappaleen. Apinoitahan on monenlaisia, simpansseja, gorilloita ja marakatteja jne ei vittu ainaki yhen noista kyllä haluaisin hakata, ehkä marakatin koska se on vaatimattomin lihasvoimaltaan eikä pysty pistämään kampoihin. Vittu mä haluan hakata marakatin vittu perkele että ois siistii pistää marakatti mustelmille perkele.
Haluan vain pistää apinan mustelmille ja pahasti.
vittu! hakkaan kaikki apinat joihin käteni vaan yltää perkele! vittu kun kusee kaikki vedät mitä tahansa niin neste roiskuuu!! apinat ja marakatit ssaa vittu turpaaaaaan perkeleeeee!!!!