Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

GALLUP kaikille naisille

http://tour.biggestdickinporn.com/main.php

Mitä mieltä olette? Olisiko nautinnollista edes yhden kerran elämässä rakastella tuollaisen miehen kanssa?
62653
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

paikathan siinä menisi! :)

Äänestä

iiks...

Äänestä

taitais paikat revetä..ei tässä nyt noin löysiä vielä olla...ehkä sitten viiden lapsen jälkeen..jos silloinkaa...

Äänestä

Järkyttävää! Tuntuis varmaan todella nautinnolliselta joo. Vilkaisu...kiitos ja näkemiin! :))

Äänestä

miks te naiset ootte tollasii koska mäki oon täällä tulkaa tänne niin...

Äänestä

No se lähentelisi kyllä naimista,
ei rakastelemista.

Ja ei muuten..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Nainen -78 kirjoitti:

http://tour.biggestdickinporn.com/main.php

Mitä mieltä olette? Olisiko nautinnollista edes yhden kerran elämässä rakastella tuollaisen miehen kanssa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu