Onko nuo tilastonumpperot ihan oikein?

Jos ovat, niin olen vähäsen pettynyt. Joinakin päivinä on jopa miinusta viime vuoteen verrattuna, ja nyt on sentään joulukuu.

http://eroakirkosta.fi/static/tilastot/paivittaiset_erot.txt
1191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Huomaa, että lauantai on aina heikko eropäivä ja viime vuonna sama päivä olikin torstai. Muutoinhan joulukuu on ollut jotain 35% kovempi kuin viime vuonna.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuhan kysyn kirjoitti:

Jos ovat, niin olen vähäsen pettynyt. Joinakin päivinä on jopa miinusta viime vuoteen verrattuna, ja nyt on sentään joulukuu.

http://eroakirkosta.fi/static/tilastot/paivittaiset_erot.txt

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu