Kepun kannatus

Talouden Galluppilaitoksen uusimman tutkimuksen mukaan.
2163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Uskokaa nyt jo, tsekatkaa kuka/ketkä taloustutkimusta pyörittää!

Äänestä

Muissakin pohjoismaissa vastaavat agraaripuolueet kutistuneet 5-6% tienoille. Ei kerta kaikkiaan ole jäljellä riittävää maajussipohjaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


enää 18,3 % kirjoitti:

Talouden Galluppilaitoksen uusimman tutkimuksen mukaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu