mitenkäs teilläon päivä mennyt,mä tulin duunista 5aikaan ja olipa rankkaa,mut mitenkäs teillä on paivä menny ja huuhaassa mitäs on teillä on aiheita
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Matkustellut ristipistoon akselilla Jkl-Hki-Satakunta.
raumalla
Aika lähellä :-)
...Raumalla ku "reumalla" :)
Heh, joo, olipas se ontuva vitsin tynkä :D
mitäs olet puuhaillut,
Kiitos kysymästä :)
Töitä sen minkä etänä jaksoi, lahjojen ostoa, pojan kaa syömässä kaupoilla yms.
Tänään vika rauhallinen ilta ennen hössötyksiä... :)
Huomenna tosin pitää varmaan jotain duunia tehä, pitää katsoa muiden perään että hommat tulee hoidettua ennenku raketit paukkuu :)
et vasta tammukuussa duuniin,yes.ja mä ostan kattelen et mitähän raketteja ostas
Äläkä ilku siinnä :p
Jonkuu sitä pitää pitää maailman rattaat pyörimäsä...juu ja se en oo kyl minä :D
mut aattele mä saan nukkuu huomenna jopa 9asti ja sit shoppaileen,
kävin tos aiemmin kuusivark...ostoksilla ja siivoillu,lentäny kuskaamas muita kaupoil ynnä muuta.kumma ku ite saa hommat ajois valmiiks ni sit saa muilta tekemist ettei vaa jouda huilimaa
Hyvä! Kaverini mies "ostaa" aina kuuset sun muut mökin vierestä kaupungin puolelta. On kunnon moottorisaha.
kans pöllimässä,joo nyt relaan koneen kanssa ihanaa lepooooo
Mörri kävi kaupoissa kaulukset pystyssä ja aurinkolasit päässä, etten ketään säikyttele. Tein lumitöitä ja siivoillu mökkiä... Kinkku vaatii päästä lämpöiseen uuniin, huomenna pääseekin.
Saa joulu tulla... :•)
ihan aurinkolasit päässä hupsu miäs,kinkku on mullakin uunissa,nyt kattelen jo ilotulitusraketteja kovat bileet tulossa
on mennyt, eilen illalla flunssa iski
mulla alkoi torstaina kuume oli kova 39,mut viä flunssainen olo