1) Madelaine Smith
Eteerisen kaunis Hammer-neito.
http://horrormoviehotties.blogspot.com/2008/09/madeline-smith.html
2) Barbara Steele
Ehkäpä 60-luvun legendaarisin brittinäyttelijä - ja ne silmät!
http://horrormoviehotties.blogspot.com/search/label/barbara steele
3) Elske McCain
Punapää B-kauhuleffojen povipommi
http://bustyredheads.blogspot.com/search/label/elske mccain
Kuumimmat kauhupimut top3
4
463
Vastaukset
- MarkiisiDeFuckingÅmÅl
1. Barbara Steele jonka maintsit itsekin oli jo Mario Bavan ja Riccardo Fredan wanhoissa mutta hyvissä leffoissa 1960-luvulla :)
2. Toinen Barbara oli sukunimeltään Crampton, joka esiintyi esim Brian Yuznan ja Stuart Gordonin hölmönhauskoissa kasarisplättereissä. kuten "Re-Animator" ja "From Beyond"... ja kuulemma esiintyi myös suositussa TV-sarjassa "Kauniit ja "idiootit blondit jotka nai sukulaistensa ja kenen tahansa kanssa tehden lapsia sekä isän. pojan että isoisän kanssa, ja miksei myös puutarhurin ja autonkuljettajan" rohkeat".
3. Lina Romay, espanjalaisen sekä halveksitun että kulttipiireissä (KULTTI! Ei siis KULTTUURIpiireissä) jossain määrin ihaillun shlock-porno-kauhu-vampyyri-halpis-ohjaaja Jess Francon monivuotinen naisytävä ja jopa vaimo virallisestikin. Kyllä siinä aikanaan tuli nuorella miehellä hiki pintaan (en nyt edes mainitse muita eritteitä) kun sen näkösen naisen näki ihan alasti, pyllistämässä kameraan tai imemässä jonku jäppisen kaulasta verta :) Soledad Miranda.
http://www.boogeresque.com/images/soledad_miranda.jpg- jijiojojo
kasvata perse Miranda
- jacopablo
Monique Dupree. 2 isoa ja upeaa syytä, ei tarvi sen enempää perustella. Kuvat kertoo enemmän kuin tuhat sanaa:
http://bustyactresses.blogspot.com/search/label/monique dupree
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2502239- 1921684
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä471329Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501035- 41836
- 14820
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä31790Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver23768Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25766Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647