Kokoomusnuorten

Vieläki hekotuttaa niiden sekoilut ja uutta
tuuppaa kokkarinuorilta koko ajan!
1275
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Nato on suomalaisten ja koko Euroopan yhteinen asia. Meidän pitää seistä täällä kotona lännessä suorana yhdessä koko vapaan maailman kanssa.

Euroopan ja Pohjois-Amerikan Isät ja Äidit ovat saaneet meidät turvaan Natoon. Nato on puoluepoliitiikan yläpuolella.

Natomaissa asuvat yli 800 000 000 ihmistä ovat yksimielisiä venäläisestä julmuudesta. Mitään kansanmurhaa, bluffivaaleja ja etnistä puhdistusta ei sallita täällä meillä.

Mailman rauhaa kaikille ihmisille ilman vainolaistamme. Yötä päivää valvomme satelliiteilla petollisen miehittäjän liikkeitä.

Hävitetty alue on myös saastettu ja ympäristö pilattu. Optimisesti vahvana ja yhdessä voimme toteuttaa maailman rauhan. Humanitääristä apua viedään vapauden kaipuuseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Gruusialainen nato! kirjoitti:

Vieläki hekotuttaa niiden sekoilut ja uutta
tuuppaa kokkarinuorilta koko ajan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu