Jyrki on kaunis "mies"

heh heh
3231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kysymys.

Äänestä

Kokoomuslaisten piiristä löytyy seksiaddikteja, pedofiilejä, narsisteja, transuja, homoja ja lesboja, eli ihan jokaiselle jotakin pientä. Kokoomushan on kunnostaunut meidän kaikkien erillisryhmienkin asioita ajavaksi puolueeksi ja näyttöä on, paitsi tässä nuuskakysymyksessä.

Kokoomuksen politiikothan pisti nuuskan käyttäjät selkä seinää vasten ja vaativat suurin elein tupakkalakiin muutosta, että nuuskan käyttäjät syyllistyvät vakavaan ja tuomittavaan rikokseen.

Niin kuin on myös nähty kokoomuksen politiikot suhtautuvat apuma-aseita rikosvälineenä käyttäviinkin hellemmin, kuin nuuskan käyttäjiin. Niin kuin on tapahtunut reaalielämässämme, kokoomukselaisen sisäministeri Anne Holmlundin aikana meidät suomalaiset, koululaiset mukaanluettuna, ovat aseistetut hampaita myöten. Tämä kokoomuslainen ministeri on ottanut hyvin lepsun linjan, vaikka asiantuntijat ovat tiukoin äänensävyin vaatineet ampuma-aselakiin muutosta, koska uhreja on liikaa.

Äänestä

ssa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MIES!!!!!! kirjoitti:

heh heh

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu