Tammikuun kannatuslukemat kepulla alkavat sitten jo ykkösellä. Kannatus on romahtanut jo 18 prosenttiin. Tästä jatkuu yhä kiihtyvällä tahdilla kepujohtajan lähtölaskenta. Lähtölaskenta on jo menossa.
Kepujohtajan lähtölaskenta kiihtyy!
veronmaksaja2
4161
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
teikäläinen se omine hengenheimolaisinesi tekee lähtölaskentoja kaikenaikaa.Kannattaisiko keskittyä nyt vain opposition todelliseen hampaattomuuteen,että saataisi tuo demokratia jollekin tolalle täällä onnelassa
Pohjanmaalla KEPU polkee rehellisyyden lokaan. Jo kertaalleen sovitut asiat muuttuvat KEPU:n hirmuvallan ikeessä. KEPU:n toiminta pienissä maaseutukunnissa on hirmuvaltaa, ahdistamista ja loputonta petosta. Eipä totisesti ole ihme, että nuoret muuttavat kaupunkeihin ja KEPU:n kannatus laskee.
http://www.taloustutkimus.fi/
Miten tuolta nykyään kaivetaan puolueiden kannatuslukemat?
Sivusto oli ennen erilainen.
http://search.live.com/results.aspx?q=taloustutkimus sdp&sourceid=Mozilla-search&form=CHROME