Vuoden mokaaja on Astrid Thors

5671
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ja vuoden julkkis-äänestyksessä kolmantena on Jussi Halla-aho. Sillä lailla!

Äänestä
  • mitä se kertoo tuollaisista äänestyksistä?

    Äänestä

Taitaa nyt olla lopullisesti ohitse ?

Äänestä
  • Astridin huulet sen kuin paisuvat. Mitä kaikkea lienee suuhunsa panevan.

    Uskomattomia juttuja sieltä ainakin ulos tulee! ;)

    Äänestä

Jos Astrid sulla on paskoja kokemuksia suomalaisista miehistä tai muuten vaan tykkäät mustasta makkarasta, niin lähde pois täältä - mutta älä tuo niitä tänne. Saatanan lehmä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Breaking News kirjoitti:

http://keskustelu.plaza.fi/muropaketti/bbs/t553043,450

http://www.pakkotoisto.com/vbulletin/showthread.php?t=77288

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu