Käykääpä lukemassa jatkoajan Sport osiossa ninim siffan kommentteja,jos voi vielä olla suurempi Tamin perseen nuolija niin oksat pois,omatkin kannattajat yrittävät välillä puhua järkeä mutta turhaan.On hauskaa kun siffa sokeasti uskoo Tammiseen vaikka tekisi mitä ja vaikka pelit menis päin persettä niin aina on mies hänen mielestään yksi Suomen parhaista valmentajista,ja vielä ihmettelee kun muut eivät muka sitä ymmarrä!
Tammisen nuolija
JÄÄMIES 58
8298
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Olla tasainen ja paksu rusketus karvaisessa ja finnisessä kielessä ja miksei vähän sormissakin, kun on suurten käsitöiden omaava mestari ikäluokassaan.
ei nuo juttus ees naurata, tietty itseäsi. Olet surkea ihminen, ammu ittes turhana. Äitiskin saa nauttia elämästään ilman tuollaista paskataakkaa.
Tanja Karpelalla kuulemma 117 vaikka oletin Heinolasta tuöeva jopa Tanjan kaltaisia älypäitä.
että sulla ÄO on tuota luokkaa. Vittu sä olet spede, paskahousu itkijä. Sinä tässä poju olet nyt ja ikuisesti lampolan pikkukikkeli. Sä et ole mitään, susta ei tule koskaan mitään, LUUSERI!
Kuin Heinolan RAVistinkirpulla ja siksi pipanasta tulikin vain Lammaspaimen, joka eksyili usein Taivassalon tähtiareemalle lammaspipo päässä ja lampaan välivillahousut jalassa karitsankintuillaan.
ja tienitasoista hölynpölyä. Ei ihme että
sulla ei ole naista, niin tietty onhan sulla äitisi..heh heh...noloa...
Sen pienen neulansilmääkin ohuemman kakunjalan, joka roikkuu lammasaitanarulla köytettynä pyylevän kerrospötsisi roikkonahastasi
Onpa pojulla jutut vähissä. Hohhoijaa...