...nämä niin sanotut uskovaiset pomppivat aina hätääntyneinä seinille silloin, kun Lähi-idässä neuvotellaan rauhasta mutta silloin kun soditaan, he ovat tyytyväisiä ja levollisia.
Kertoo paljon heidän päänsä tilasta...:D
Huvittavaa on se, että...:D
4
198
Vastaukset
- AskoT.
päässä ja sydämessä vallitsee Jumalan Rauha ja Rakkaus! Mutta mikä on sun pääsi tila?
- ainakaan
Israelissa näytä.
- uskovainen hellaripalstalta
Ei mitään huvittavaa. Ei kun takaisin ateismipalstalle.
- vaan...
Yksilötasolla surullista, laajempana ilmiönä pelottavaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1942035
- 1331128
- 1131063
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa21795- 58786
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä34711ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42628Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175574Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45538- 9522
