Kaikki Hamasin kannattajat

onko teillä aavistustakaan mitä hirviötä kannatatte? Ei varmasti ole.

http://www.youtube.com/watch?v=q_YrStHhckQ
3148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • .........

    Äänestä

mikä tuossa oli outoa.
olis titysti komeaa, jos olis 400 f16 hävittäjää, niin ei tarttis itseään tappaa vaan leikkiä videopeliä tel avivista.

mene käymään gazassa tai edes länsirannalla tai vaikka vaan israelissa, niin ymmärrät jotain.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


ukdoesntwork kirjoitti:

onko teillä aavistustakaan mitä hirviötä kannatatte? Ei varmasti ole.

http://www.youtube.com/watch?v=q_YrStHhckQ

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu