Hullu persu väitää ,että Tallinki..

Upotettiin tahallaan. Pysyis paska muulla täältä!
Ei raukka ymmärrä laivojen päälle mitään. Ei tiedä mikä on keulaportti ja visiiri laivassa!
3252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

DDR viherterroristin kanssa.

Äänestä

Upposi, kuin demarit. Sama kohtalo, mutta eri syyt.
Onneksi demuilta tuhannet pelastuu..

Äänestä

Vasemmalle, olet punalinnakkeen viimeinen mohikaani, ainut joka uskoo sosialismiin.
Muut demarit jo hurraavat oikeistohallitukselle.
Olet kai huomannut...?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


varma.kosto kirjoitti:

Upotettiin tahallaan. Pysyis paska muulla täältä!
Ei raukka ymmärrä laivojen päälle mitään. Ei tiedä mikä on keulaportti ja visiiri laivassa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu