JOS VIRUS

ON UUDEMPI KUIN VIIMEUÌSIMMÄT PÄIVITYKSET.
3273
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siin tarkoittanet että KUN virus on uudempi kuin uusimmat päivitykset. Sitäpaitsi, Norton ja F-Secure levittävät viruksia itse saadakseen myyntiluvut korkeammalle ^^ Sanokaa mitä sanotte.. mutta olen löytänyt jo todisteet..

Äänestä
  • SOTKE VELLEJÄ JA PUUROJA KESKENÄNSÄ JA LUO
    KAAOSTA KAVERIPIIRIEN KESKELLE.KOSKA LOPULTA
    OLET MUN KAMU YMMÄRSITKÖ KAMU!!!!!!!!!

    Äänestä

  • Saisimmeko ne todisteet sinulta?
    Erityisesti jos sinulla olis todisteita F-Securen virusten levittämisestä.
    Symantec joka markkinoi Norton AntiVirus ohjelmia on jo tutkittu mutta F-Secure...

    Böhöhööö, olet suuri paskanpuhuja¨~ ^^^

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


VARJELE kirjoitti:

ON UUDEMPI KUIN VIIMEUÌSIMMÄT PÄIVITYKSET.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu