lesboudesta jne.

Kähärä väittää että olen kirjoittanut asioista mistä en ymmärrä mitään, myönnän että en todellakaan ymmärrä mitään hylkeestä ja mursuista ja vielä vähemmän niiden homoudesta ja lesboudesta.
En vieläkään ymmärrä miksi se linkitti sen jutun peruspalstalla.
Otsikko on” Keskustele perussuomalaisista”.
Jos se halusi huomio sille jutulla, saa olla kiitollinen minulle, vetävän otsikon takia sitä kävi lukemassa 282 lukija, sen oma? Käde on mestari? luki vain 182 lukija.
Pitäisi Käde lähes ammattilaisena tietää että lukijat tällä palstalla ovat pääasiassa miehiä, Otsikko on puoli juttu, pikkasen pornahtava ja heti kiinnostus nousee.
Iltasanomatkin piti lisää paina lehtiä kun otsikko oli Kimi Räikkönen ilman housuja, kansa oli hyvin pettynyt kun sisäsivuilla luki että hän teki sen kännissä strippariluolassa, ei se minusta kovin ihmeellistä on, jos se on kerran stripparipaikka siellähän se kuuluukin tehdä ja pitääolla känissä ennen kun uskaltaa.
Paljon enemmän se vaatisi muna jos tuon tekisi selvänä kirkossa ja kesken jumalapalveluksen.

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=110&conference=4500000000000019&posting=22000000040400247

5

269

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pornojuttu

      Muistele vaikka niitä aikoja kun vedit 6 showta yössä.

      Kähärä saa satoja lukijoita lesbomursupornolla. Perussuomalainen heteroflaami on takuulla yhtä eksoottinen ilmestys kuin lesbomursu. Kyllä sellaisen seksielämä kansaa kiinnostaisia siinä kuin lesbomursunkin.

    • kun sä kynnät
      • päätellä seuraava

        660:29=22.75 lukija, todennäköisesti on itse muutaman kerta lukenut koko viestiketju läpi.

        Joten todellisten kiinnostuneiden määrä on alle 20 kpl.

        Mutta ei pilatta sinun hyvin alkanutta vuosi ja ole tyytyväinen siihen saavutukseen.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Turussa Varissuolla bussikuski ajoi lapsen yli lapsi kuoli

      Poliisi " Epäilee " kuskia törkeästä liikenneturvallisuuden vaarantamisesta ja törkeästä kuolemantuottamuksesta.
      Maailman menoa
      368
      2278
    2. IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!

      Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk
      Maailman menoa
      54
      1751
    3. Milloin bikineistä

      Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet
      Maailman menoa
      155
      1389
    4. Johanna Tukiainen ei suostu muuttamaan pois vuokra-asunnosta!

      Seiska kertoi tänään, että Johanna Tukiainen ei ole suostunut poistumaan Helsingin Munkkisaarenkadun vuokra-asunnostaan.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      98
      1348
    5. 153
      1326
    6. Apostolit kastoivat eri tavalla kuin kirkko

      Raamatussa on kaksi ristiriitaista kastekaavaa. Toinen ei voi olla oikea. Kumpi on alkuperäinen? "Menkää siis ja tehkää
      Kaste
      502
      1171
    7. Martina Aitolehden Victoria-tytär, 16, tietää riskit - Teki silti yllättävän päätöksen

      Victoria Eerikäinen on Martina Aitolehden ja Esko Eerikäisen tytär. Hän on yksi Nepot-sarjan tähdistä. Sarjan kuvausten
      Suomalaiset julkkikset
      12
      1162
    8. Olimmeko molemmat

      ujoja ja hankalia, vai minä vain? Mietin, oliko se silloin epävarmuutta vai kiinnostuksen puutetta.
      Ikävä
      85
      1122
    9. Mene perheinesi arkkiin - kasteelle !

      Juutalaiset oli hyvin lapsirakkaita, mitään ehkäisyä ei käytetty. Perheissä oli paljon lapsia. Viiden koko perheen kast
      Kaste
      470
      1067
    10. Mun on ikävä sua J ,

      Mun on ikävä sua J, haluaisin tutustua paremmin (vaikka tämä aivan älytöntä onkin). Voitaisiinko nähdä ja jutella ihan
      Ikävä
      48
      1022
    Aihe