lesboudesta jne.

Kähärä väittää että olen kirjoittanut asioista mistä en ymmärrä mitään, myönnän että en todellakaan ymmärrä mitään hylkeestä ja mursuista ja vielä vähemmän niiden homoudesta ja lesboudesta.
En vieläkään ymmärrä miksi se linkitti sen jutun peruspalstalla.
Otsikko on” Keskustele perussuomalaisista”.
Jos se halusi huomio sille jutulla, saa olla kiitollinen minulle, vetävän otsikon takia sitä kävi lukemassa 282 lukija, sen oma? Käde on mestari? luki vain 182 lukija.
Pitäisi Käde lähes ammattilaisena tietää että lukijat tällä palstalla ovat pääasiassa miehiä, Otsikko on puoli juttu, pikkasen pornahtava ja heti kiinnostus nousee.
Iltasanomatkin piti lisää paina lehtiä kun otsikko oli Kimi Räikkönen ilman housuja, kansa oli hyvin pettynyt kun sisäsivuilla luki että hän teki sen kännissä strippariluolassa, ei se minusta kovin ihmeellistä on, jos se on kerran stripparipaikka siellähän se kuuluukin tehdä ja pitääolla känissä ennen kun uskaltaa.
Paljon enemmän se vaatisi muna jos tuon tekisi selvänä kirkossa ja kesken jumalapalveluksen.

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=110&conference=4500000000000019&posting=22000000040400247

5

253

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pornojuttu

      Muistele vaikka niitä aikoja kun vedit 6 showta yössä.

      Kähärä saa satoja lukijoita lesbomursupornolla. Perussuomalainen heteroflaami on takuulla yhtä eksoottinen ilmestys kuin lesbomursu. Kyllä sellaisen seksielämä kansaa kiinnostaisia siinä kuin lesbomursunkin.

    • kun sä kynnät
      • päätellä seuraava

        660:29=22.75 lukija, todennäköisesti on itse muutaman kerta lukenut koko viestiketju läpi.

        Joten todellisten kiinnostuneiden määrä on alle 20 kpl.

        Mutta ei pilatta sinun hyvin alkanutta vuosi ja ole tyytyväinen siihen saavutukseen.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. PropsApp Koodi

      Haluatko ansaita ja kilpailla fiksusti samalla kun seuraat urheilua? Props tekee sen mahdolliseksi. Sovelluksessa pääset
      2
      3843
    2. Taas nuoren kuolema

      Vasunmäentiellä paha onnettomuus. Nuori nainen menehtyi. Niiin sydäntä riipaisevaa 😭
      Lapua
      82
      3564
    3. Persut yrittävät epätoivon vimmalla

      kiertää häirintä asian https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/5389f072-60d9-4ef8-aa7b-c11f0eda66cf jonka muut puolueet a
      Maailman menoa
      105
      3488
    4. Elikkäs persuissa ovat pahimmat häiriköijät

      Koska sieltä tuli kaikkein kovin ulahdus. Persujen peesissä seuraa kokoomus js hajuraon päässä röhkii kepulaiset. Olipa
      Maailman menoa
      55
      3197
    5. "Skandaali muhii SDP:ssä" - "pelon ilmapiiri vallitsee"

      Puolueen johto on vähintään vastuussa ilmapiiristä, jossa häirinnän uhrit eivät ole saaneet ääntään kuuluviin. Vyyhdin
      Maailman menoa
      102
      3094
    6. IL: "Kyykyttämistä, alistamista, painostamista, huutamista ja tiuskimista SDP:n

      eduskuntaryhmässä." Häirintäkohu puolueen ympärillä paisuu. Iltalehden haastattelemien SDP-lähteiden mukaan eduskunta-
      Maailman menoa
      68
      2768
    7. Riikka runnoo: konkursseja eniten 30 vuoteen

      Vuonna 2025 Suomessa haettiin konkurssiin yhteensä 3 906 yritystä. Konkurssiluku oli suurin sitten vuoden 1996.
      Maailman menoa
      104
      2579
    8. Tehomaksu rankaisisi normaalista sähkönkäytöstä

      Energiaviraston valmistelema tehomaksumalli herättää aiheellista huolta erityisesti tavallisten kotitalouksien näkökulma
      Maailman menoa
      33
      2517
    9. Ahdistelu ongelmaa vain vasemmistossa - ei oikeiston edustajissa

      Mutta demarit ovat tunnetusti sivistymättömiä, ja vähemmän fiksuja.
      Maailman menoa
      27
      2266
    10. Jari Sillanpää isossa leikkauksessa - Paljastaa, mitä uralle tapahtuu!

      Palaako Siltsu keikoille? Artisti, ex-tangokuningas Jari Sillanpää on ollut lonkkaleikkauksessa ja kotiinpaluu on edessä
      Suomalaiset julkkikset
      26
      1734
    Aihe