lapset

Miten voi Häkämies järjestää juhlat verorahoilla?

Miten juhliin voi päästä kuokkimaan Renny Harlinin lapsi?

Saivatko kaikki muutkin kutsutut tuoda sinne oman jäkikasvunsa?

Eiköhän kokoomuksella ja Rennyn julkisuushakuisuudella ole nyt ihan pikkuisen ylilyöntejä.
0246
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset

Vanhimmat

Ei vielä vastauksia

Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.

Kommentoi aloitusta


aikuisten juhlissa kirjoitti:

Miten voi Häkämies järjestää juhlat verorahoilla?

Miten juhliin voi päästä kuokkimaan Renny Harlinin lapsi?

Saivatko kaikki muutkin kutsutut tuoda sinne oman jäkikasvunsa?

Eiköhän kokoomuksella ja Rennyn julkisuushakuisuudella ole nyt ihan pikkuisen ylilyöntejä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu