Pete Parkkosen esityksiä täällä !

http://www.youtube.com/watch?v=4Ot0J9dyD94&feature=channel_page

Myös muita Idols henkisiä videoita käyttäjällä joka on upannut ne tuonne.
8568
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

ei kiitos.

Äänestä

Katselin tässä vähän silmät sikkurassa vielä Peteä. Esiintyminenhän on ihan mallikasta, äänikin kohtuullinen. Eihän kaveri korealle ulkonäölleen mitään voi, mutta jotenkin jättää kyllä minut kylmäksi. Ihan sympaattisen oloinen veijari sinällään ollut haastatteluissa, korostaa juuriaan, puhuu perheestään, tyttöystävästään jne. Kaikki "good boy" -elementiti kasassa. Nää on niin subjektiivisia juttuja. Uskon hänen kyllä menestyvän, siitä ei liene epäilystäkään.

Äänestä

kuuntelin kaikki Anna-Kaisan videot moneen kertaan . Kaikkea hyvää Anskulle!

Äänestä
  • _____________

    Äänestä

On se niin ihana

Äänestä

Valitettavasti toi Pete ei ole ollenkaan mun makuun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jagoslaiv kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=4Ot0J9dyD94&feature=channel_page

Myös muita Idols henkisiä videoita käyttäjällä joka on upannut ne tuonne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu