Olen 18-vuotias ja suunnittelen Fleshlightin ostoa. Mistä nettikaupasta saisi halvimmalla/parhaiten. Voin maksaa käteisellä ja pian OP:n Visa Electron kortin ilman nettipankkiominaisuutta. Asun vanhempien luona. Voitteko antaa neuvoja/apua?
Fleshlightiä yritän hankkia.
v.1990
72017
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
ohase vähä virunu ja haise kalalle. O muute de luxe mallia o värinät ja huutaa....Pannaako tulemaa .Sä.po.o [email protected].
Itsekkin olen hankkimassa ja ikää 18. Fleshlight.co.uk sieltä ajattelin tilata fleshlight wonderwawen. 52.45£ = eli noin 53e
tuolta saa http://www.keltainenruusu.fi/index.php/cPath/22_221
ja niillä on sitä wonderwaveakin myymälässä
Lähimmästä hotlipsistä voit käydä flesun hakemassa käteisellä. Verkosta Suomesta vaikkapa
http://www.seksikulma.net/product_catalog.php?c=9
Maksutapana vaikka pankkikortti.
http://www.kaupat.com/k/pc.php?c=43
Pink Lady Flesun löytää vaikka Netanttilasta
http://www.netanttila.com/webapp/wcs/stores/servlet/CatalogSearchResultView?storeId=1444&searchTerm=fleshlight&searchTagName=hakutulos_pika&jspStoreDir=Anttila&shopId=&catalogId=1444&ddkey=Search
mutta sitä en suosittele. Se on sileäpintainen ja löysempi kuin muut flesukat. Osta Wonderwave.
Haluan kertoa oman kokemukseni ko. tyydytysvälineestä. Minulla on aivan normikokoinen kulli, mutta teki aivan sikavaikeaa saada se sisään fleshlightiin.Myös sen peseminen on vaivalloista. Itse keinopilluhan on mitä ihaninta materiaalia, mutta kun se ulkokuori ei jousta, niin ei oikein onnistunut runkkaaminen. Kun riittävästi alkoi vituttaa, niin revin sen sisuksen ulos siitä kuoresta ja johan alkoi pelittää. Ihania orkkuja, kun voi itse kädellään puristaa just niin lujaa, kuin hyvältä tuntuu. Tarinan opetus: Parilla kympillä saa vastaavia putkimaisia, helposti juoksevalla vedellä pestäviä tekopilluja, jotka ovat mielestäni paljon mukavampia käyttää. Joo, ja Anttila myy Glid liukuvoidetta hintaan 6,90/150ml putkilo.Samasta saa pulittaa seksikaupassa 12e.Runkataan ja nautitaan, vaan ei unohdeta tyttöystävän tarpeita.
saippualla ei pidä pestä. ekan flesukan pinta meni aikanaan ihan persruvelle ennen kuin tajusin mitä tapahtuu ja aloin pestä isopropyylialkomahoolilla elikkäs neoamiseptilla. wonderwaven lähelle en saippuaa oo vienyt.
gliidi ei ole kovin hyvä liukkari. haisee lääkärin odotushuoneelta ja on tahmeeta tönkköä. flesukan kanssa sitä pitää laimentaa vedellä ettei olisi liian tahmaista. laimennettuna toimii pitkässäkin leikissä kunhan lisää aikaajoin vähän vettä.
Saa flesun laskullakin nykyään :)) Pårnoleluja 14 päivää netto! On sitä aikoihin eletty :)))))
http://www.hotlips.fi/news.php?n=48