Jutasta presidentti Tarjan

niin no
4146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

punikkilippu on jo puolitangossa...

Äänestä
  • 33% demareista ei pidä urpilaista pätevänä edes puheenjohtajaksi.

    100% muista puoluesta ei pidä urpilaisesta.

    Äänestä

älä viitsi paskaa puhua, se kana on tiputtanut sdpn kannatusta 5% vuodessa

Äänestä

Jutta pääministerin paikalta pressaksi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jälkeen. Niin se menee kirjoitti:

niin no

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu