Liekkö totta, että entinen vihree oliski hommeli ? Wi siinä mitään, mutta eipä hänellä ole ainakaan vaki tyttöfrendiä vai kuin ?
Pekka Haavisto kuulemma gay !!???
14
2506
Vastaukset
- Pave
Pekka taisi rekisteröityäkin miehensä kanssa?
- dfdds
Joskus vuosi sitten oli iltapäivälehdessä iso juttu kun haavisto rekisteröi suhteensa muistaakseni Etelä-Amerikasta olevan miehen kanssa.
- Kalkkis
dfdds kirjoitti:
Joskus vuosi sitten oli iltapäivälehdessä iso juttu kun haavisto rekisteröi suhteensa muistaakseni Etelä-Amerikasta olevan miehen kanssa.
Höh, tuo juttuhan on vanhaakin vanhempi uutinen. Itse olen tiennyt asian jo yli kymmenen vuotta kun homokaverit tiesivät kertoa asiasta. Käskivät olla hiljaa ja niinpä olin...
- Sikaniska1
dfdds kirjoitti:
Joskus vuosi sitten oli iltapäivälehdessä iso juttu kun haavisto rekisteröi suhteensa muistaakseni Etelä-Amerikasta olevan miehen kanssa.
Kyllä, 20v nuoremman köyhän pojan osti itselle, Täyttää pedofilian merkit. Sitten vittuillaan jos käy thaimaassa panemassa maksullisia naisia.
Suomen selkeä kanta pedofiliaa kohtaan on positiivinen. Ei hyvä jos presidentti ehdokas näyttää mallia.
Suosi suomalaista älä osta ulkomailta tunnuslauseena olisi haavistokin pärjännyt paremmin. Minun silmissäni täysin vääsin asemaansa käyttävä poliitikko jo pelehtii pikkupoikien kanssa......vaarallinen...... - Lapsenryöstäjä
Sikaniska1 kirjoitti:
Kyllä, 20v nuoremman köyhän pojan osti itselle, Täyttää pedofilian merkit. Sitten vittuillaan jos käy thaimaassa panemassa maksullisia naisia.
Suomen selkeä kanta pedofiliaa kohtaan on positiivinen. Ei hyvä jos presidentti ehdokas näyttää mallia.
Suosi suomalaista älä osta ulkomailta tunnuslauseena olisi haavistokin pärjännyt paremmin. Minun silmissäni täysin vääsin asemaansa käyttävä poliitikko jo pelehtii pikkupoikien kanssa......vaarallinen......PEKASTA ON AINESTA P A A V I K S I , eikä Presidentiksi .
- mummeli
Ja miekö ihan uon aatellu että siinä se oes tolle mun tyttärenröhjäkkeelle oekeen hyvä suluhaskandidaatti! Ihan anopin ihannepoeka! Onneks on sentee Jari Sillanpää ja Bjurström ja ne on kans nii mukavii poekii, vappaetakkii viel, jotta toevoo on!
- Totuusesiin
Äijäpuolisi on tämä:
http://haavisto2012.fi/2011/12/tiedotusvalineille-nexar-antonio-flores-pahoittelen-tunnen-hapeaa/- Kakkosmies
No et yhtään tuoreempaa juttua löytänyt Haavistosta? 9 vuotta...:/
- pervo04778
Tykkääköhän Pekka peppuseksistä..
- PekkaWho
En oo kuullukkaan.
Voisko olla? - Ippis
"Mitä? Onko Haavisto homo?"
"Mitä? Onko Lipponen demari?"
Löytyi blogista http://uutisvirranaallonpohjassa.blogspot.com/2012/01/kenesta-meille-presidentti.html - JK
NINKÖ
- Karu totuus
Kun Marskin ritarit alkavat olla jo maanpovessa linnan itsenäisyyspäivän vastaanotolta, niin aukon täyttävät ruskeanreijjänritarit. Heidät tuleva presidentti kättelee ja vaihtaa poskisuudelmat ensimmäisenä linnaan tulijoista.
Vetääks se Haavisto siellä linnanjuhlissa sen orjapoikansa kanssa Tonava kaunoisen? Varmaan ei heteroita linnanjuhlissa nähtäisi, kuin välttämättömimmät kutsuttavat ja jatkot dtm:ssä. - JK
VA N III N!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2364016Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1232317Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575821996- 1411471
- 77939
Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan
Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein127937Hotelli kainuu
Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!37930Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?
Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!331860Pitäis vaan lopettaa
Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei8847J. Rinta-Joupilla jättimäinen veropetosvyyhti
Seinäjoen keskustan kiinteismiljonäärit olleet jo pitkään ahtaalla ja liittykö J. Rinta-Jouppikin rintamaan? https://yl62770