Ensimmäiset israelilaiset

suorasääristen hiippakuntaan Gazassa, kerrotaan BBC:ssä.
1112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Onhan niitä juutalaisten jalkoja oiottu väkivalloin kautta historian. Ei mitään uutta auringon alla.

Sinusta se on ehkä kivaa. Kerro vielä mitä mieltä olet juutalaisesta rodusta ja maailmanlaajuisesta salaliitosta, unohtamatta sitä miten he lavastivat holokaustin, ilmastonmuutoksen, inflaation, suhteellisuusteorian ja evoluution.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


on liittyneet kirjoitti:

suorasääristen hiippakuntaan Gazassa, kerrotaan BBC:ssä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu